افزونه‌های امنیتی بخش جدایی ناپذیر وبلاگ یا سایت وردپرسی هستند. شما باید دریچه‌های نفوذی سایتت تان را ببندید و ویروس‌ها و هکرها اجازه نفوذ ندهید. برای این کار شما نیاز به افزونه‌های امنیتی دارید. با یک آزاداندیش همراه شوید.

پیشنهادمی‌شود: پیشنهادات FBI برای ایمن کردن کامپیوتر شما

در این نوشته یک آزاداندیش به سراغ محبوب ترین افزونه‌های وردپرس رفته ایم. افزونه‌ها را نصب کنید و از امنیت لدت ببرید: با ما باشید؛

۱- iTheme Security

شما به راحتی می‌توانید امنیت را با Better WP Security به وبلاگ تان بیاورید، نصب راحت و تنظیمات این افزونه فقط چند ثانیه وقت تان را می‌گیرد.

۲- Antivirus

آنتی ویروس یک افزونه فوق العاده برای ایمن کردن ورد پرستان هست، این افزونه با اسکن سایت شما در هر روز سایت شما را از حمله‌های malware جلوگیری می‌کند.

۳-All In One WP Security & Firewall

همانطور که از نام افزونه پیداست، آچارفرانسه ای به تمام معناست. این افزونه از سویی با امنیت فایل‌ها را چک می‌کند و از سوی دیگر با دیواره آتشین خود جلوی هرگونه نفوذی را می‌گیرد.

۴- Sucuri Security – SiteCheck Malware Scanner

این افزونه کار وبسایت مشهور Sucuri هست که در زمینه امنیت وب مشور می‌باشد. این افزونه با اسکن سایت به کمک موتور قدرتمند سایت Sucuri تمامی‌موارد نفوذ سایت تان را مشخص می‌کند.

 

۵- BulletProof Security

این افزونه وبسایت شما را در برابر نفوذ به SQL و حملات CRLF، XSS, RFI و CSRF ایمن می‌کند.

۶- WordFence Security

سایت وردپرس تان را با این افزونه در برابر حمله‌های malware مصون نگه دارید. این افزونه شامل دیواره آتشین قدرتمند و بخش اسکن ویروس فوق العاده ای هست.

۷- Centrora Security

 این افزونه مجهز به دیواره آتشینی هست که از حملات SQL، ویروسی، DDos و … جلوگیری می‌کند. این افزونه را بهه سیستم‌های وبلاگی پیشنهاد می‌دهیم.

۸Acunetix WP Security

این افزونه با اسکن سایت شما، تمامی‌موارد مستعد برای نفوذ را به شما نشان می‌دهد.

در مورد امنیت نوشته‌های زیادی در یک آزاداندیش منتظر شده است که می‌توانید اینجا ببینید.

6 دیدگاه

ارسال یک پاسخ