جدیدترین اثر نویسنده‌ی مشهور پائولو کوئلیو که ما آثارش را با ترجمه‌ی آرش حجازی  و انتشارات کاروان می شناسیم، چندی‌است که با عنوان “الف” منتشر شده‌است و به‌وسیله‌ی آرش‌حجازی به رایگان در اینترنت منتشر شده‌است.

همان‌طور که می‌دانید،فروش  آثار پائولوکوئلیو، پس ازاتفاقاتی که بعد از انتخابات ۸۸ در ایران رخ داد،ممنوع اعلام شد و مترجم آثار وی، آرش حجازی نیز مجبور به ترک ایران شد. به همین دلیل نویسنده با همکاری مترجم دست به انتشار رایگان این کتاب برای خوانندگان فارسی‌زبان خود زده است. آرش حجازی،‌در وبلاگ شخصی خود این‌گونه نوشته‌است:

سلام دوستان،

رمان الف، اثر پائولو کوئلیو را همان طور که قول داده بودم به فارسی ترجمه کردم. با توجه به اینکه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی‌از ادامه فعالیت انتشارات کاروان در ایران جلوگیری کرده، پائولو کوئلیو تصمیم گرفت این اثر را به رایگان منتشر کند. امیدوارم از خواندنش لذت ببرید. متاسفانه خواندن فایل یا پرینت لذت خواندن کتاب چاپی را ندارد، اما پیشنهاد می‌کنم کم کم عادت کنید، چون این طور که اوضاع پیش می‌رود، تنها راه دسترسی به آثار ادبی قابل تأمل خواهد بود.

این اثر به رایگان منتشر شده، اما اگر قصد حمایت از نویسنده و مترجم را دارید، به کتابفروشی محله تان بروید و کتابی اثر پائولو کوئلیو و با ترجمه آرش حجازی (یعنی مخلصتان) بخرید. حتی اگر این کتاب را دارید، به دوستی هدیه اش بدهید. اگرنه که، ما که پی گیری نمی‌کنیم.

آن‌هایی هم که خارج هستند، اگر مایلند حمایت کنند، می‌ توانند کتاب خاطرات من، نگاه آهو را سفارش بدهند.

برای دانلود از سه لینک می‌توانید اقدام کنید، مستقیم از وبلاگ رسمی پائولوکوئلیو (اینجا)، از وبلاگ رسمی آرش حجازی (اینجا) و یا از سرور یک‌آزاداندیش (اینجا) .(وب‌سایت نویسنده و مترجم، فـ.یـ.لـ.تر می‌باشد.)

پ.ن: تمامی آثار پائولو کوئلیو که تاکنون منتشر شده‌است، به زبان فارسی در وبلاگ رسمی وی موجود می‌باشد.

11 دیدگاه

  1. سلام مرسی از شما به خاطر ترجمه این کتاب وممنون که اینقدر صادقانه در اختیار ما قرار دادین
    من شخصا همین امروز میرم ویه کتاب می‌خرم شاید حمایت کوچیکی کرده باشم.

ارسال یک پاسخ